Logo Zareklamuj.com
Statystyki
Zarejestrowanych: 1,467
Wyplaty: 439.61

Zalogowani: 28
Goscie: 3391

Ciasteczka


Wyszukiwarka blogów

Masz bloga ? Pomóż go odnaleźć w sieci.
Jesteś aktywnym blogerem? Dbasz o swoje dzieło i chcesz zadbać również o jego pozycję w wyszukiwarkach internetowych? Najlepszym sposobem na wypozycjonowanie bloga jest posiadanie linków w wielu miejscach w sieci. Warto też zadbać o umieszczanie wpisów w wyszukiwarkach stron internetowych, nie nie przeszukują sieci w poszukiwaniu witryn w bardzo standardowy i już dość przestarzały sposób.

Blogowisko.info - wyszukiwarka blogów.
Nasza wyszukiwarka jest ukierunkowana tylko i wyłącznie na blogi. W standardowych wyszukiwarkach na pierwszych miejscach wyskakują strony pozycjonowane na zlecenie firm. Takie wyszukiwarki nie są specjalnie przydatne przy wyszukiwaniu blogów. W tym konkretnym przypadku jedynymi wyszukiwarkami, które dają konkretne "blogowe" wyniki to te wbudowane w darmowe systemy blogów na sub-domenach. Jeżeli jednak jesteś osobą, którą stać na własną domenę to jedyną możliwością dla Ciebie w takiej sytuacji jest marketing szeptany lub bardzo droga reklama w innych mediach. I tu z pomocą dla wszystkich blogowiczów powstała wyszukiwarka blogowisko.info. Nasza wyszukiwarka pozwoli na bardzo szybkie wyszukanie interesującego Cie bloga bez przekopywania się przez masę innych stron pozycjonowanych przez firmy.

Ręczne dodawanie - uciążliwe lecz pożyteczne.
W pierwszej kolejności musisz zarejestrować darmowe konto użytkownika i wpisać swoje blogi do indeksu wyszukiwarki blogowisko.info. Jest konieczne między innymi dzięki pozytywnemu wpływowi na działania SEO. Musisz to robić sam, ponieważ wiesz dokładnie o czym piszesz i możesz to opisać na wiele różnych sposobów. My musielibyśmy to kopiować, a to miałoby negatywny wpływ na Twoją pozycję w internecie. Każda treść opisowa musi być oryginalna, czyli napisana przez ciebie i zamieszczona w internecie tylko ten jedyny raz! Jeżeli skorzystasz z naszych dobrych rad nasz wyszukiwarka blogowisko.ifo znacznie poprawi Twoją pozycję w sieci.

Czy aby na pewno za darmo ?
Właścicielem i pomysłodawcą blogowisko.infi jest właściciel Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center NET i jest to jego hobby. Oczywiście jak to w internecie zawsze mogą pojawić się różne ogłoszenia lub reklamy ale wszystko to co jest związane z tworzeniem kont użytkowników i dodawaniem stron jest całkowicie bezpłatne.

Po co budować taki projekt ?
Autor wyszukiwarki próbował odnaleźć wszystkie blogi ale okazało się to niemożliwe i wszyscy wiemy dlaczego. Przeczesywanie wyników tradycyjnych wyszukiwarek było zbyt uciążliwe i pracochłonne. Wiele takich wyszukiwarek nie pozwala na dodawanie wpisów blogów zbudowanych na niezależnych domenach. I właśnie dlatego powstałą wyszukiwarka blogowisko,info. Dzięki temu każdy posiadacz bloga będzie widoczny w internecie.