Logo Zareklamuj.com
Statystyki
Zarejestrowanych: 1,467
Wyplaty: 439.61

Zalogowani: 28
Goscie: 3391

Ciasteczka


PayPal – Internetowy portfel dla każdego


PayPal
Jest to internetowy procesor płatniczy z wieloma aplikacjami pomocniczymi które w prosty sposób umożliwiają dokonywanie płatności w internecie przy pomocy internetowego portfela z możliwością wymiany na praktycznie dowolną walutę która obecnie jest w użyciu na naszej planecie. Obecnie jest stosowany na wielu portalach i sklepach internetowych. Również sklep Microsoft uruchomiony wraz z wersją Windows 8 jest wyposażony w pobieranie płatności od użytkowników za zakupione programy i aplikacje.

Polecany portfel
Nasz serwis wypłaca pieniądze również a PayPal. To najlepsza forma wypłaty gdyż założenie konta jest bardzo proste i dostępne dla każdego kto ma dostęp do internetu. Również nasz serwis przyjmuje płatności na portfel PayPal.

Bezpieczeństwo
System PayPal działa na rynku od bardzo wielu lat. Jest stale unowocześniany. Obecnie uważa się że to jedna z najbezpieczniejszych form płatności. Gdyż nikt nie podaje swojego numeru konta tylko adres e-mail na które skonfigurujemy PayPal. Konto e-mail nie musi być stale używane, może być stworzone wyłącznie na przyjmowanie pieniędzy.