\
Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Pod tym pojęciem, skomplikowanym dla zwykłych zjadaczy chleba, kryje się proces który ma na celu podnieść strukturę kodu strony do najnowszych standardów. Jednocześnie wprowadza się wszelkie poprawki w kodzie które mają na celu prawidłowe rozpoznawanie bloków tekstu oraz wdrożenie i wypełnienie wszystkich meta tagów oraz innych atrybutów poszczególnych znaczników. Uzupełniając wszystkie elementy, wprowadzamy pełny ład i porządek w strukturę kodu witryny. Jako że nasza strona Zareklamuj.com była budowana około roku 2009, to posiadała do niedawna wiele braków nad którymi chcieliśmy zapanować. Aby optymalizacja SEO przebiegła prawidłowo postanowiliśmy zatrudnić do tego specjalistę z serwisu StrowarzyszenieSEO.pl

 

StowarzyszenieSEO.pl

Jest to organizacja która skupia firmy, blogerów oraz copywriterów którzy działają w branży SEO. Jeden z autorów artykułów znajdujących się na stronie stowarzyszenia SEO, postanowił pomóc naszej witrynie w przeprowadzeniu prawidłowej optymalizacji całego kodu. Jako że strona działa jeszcze na tabelkach to nadawała się do optymalizacji. Krzysztof Wolski z stowarzyszenie SEO, wykonał cały proces optymalizacji kodu oraz znalazł miejsca które do tej pory nie były wykorzystywane w przez nasz serwis. Jako że korzystamy z licencjonowanego oprogramowania to kierujemy się wytycznymi zbudowanymi przez twórców tego oprogramowania serwerowego. Mimo to nasz konsultant z stowarzyszenia SEO, znalazł kilka elementów które do tej pory były niewykorzystywane.

 

Nowa strona główna

Od teraz mamy nową stronę główną. Chodzi o adres a nie grafikę. Wiele osób pewnie skojarzy zmiany z wyglądem graficznym, jednak ten jest jeszcze na czasie, dlatego też tutaj pozostawiliśmy wszystko po staremu. Zmianą jest wykorzystanie głównego adresu pod nazwą domeny. Do tej pory po wpisaniu Zareklamuj.com w polu adresu wyszukiwarki, przeglądarka wczytywała adres po przekierowaniu, w polu URL widać było Zareklamuj.com/pages/index.php , od teraz główna storna znajduje się pod bezpośrednim adresem Zareklamuj.com .

 

Z nowej podstrony którą zyskaliśmy będziemy odsyłać naszych użytkowników do konkretnych działów naszej witryny. Teraz dotarcie do logowania, rejestracji czy też bloga lub katalogu stron będzie bardzo proste i szybkie. Po prostu z głównej strony wybieramy odpowiedni link który przeniesie nas do odpowiedniej części witryny.

 

Zapraszamy do korzystania.