\
Sprzedaż podstron serwisu

Sprzedaż podstron

Nasz serwis internetowy jest bardzo malutki i niewiele zarabia. Prawdopodobnie mamy niewielki udział w sprzedaży reklam w internecie. Dzięki wejściu do grupy medialnej Ads-Center.NET, otrzymujemy stale zlecenia dzięki którym mamy stałe oferty reklamowe dla naszych użytkowników. Mimo to ilość podatków oraz inne opłaty skutecznie pożerają nasze zyski. Dlatego każdy sposób na zwiększenie naszych zysków jest dobry z naszego punktu wiedzenia, każdy ale legalny. Walka o dodatkowe fundusze jest trudna. Jeśli każdego dnia, miesiąca musisz szukać nowych klientów to niestety jesteś skazany na ciągłą walkę. Owszem z czasem powiększa się lista kontrahentów do których można się odezwać i sprzedać im dobry produkt jeszcze raz (w zależności od profilu działalności), jednak gdy masz produkt jednokrotnej sprzedaży o bardzo długiej żywotności to niestety masz trudny rynek. My z racji że posiadamy strony internetowe mamy odrobinę łatwiej. Możemy zdobywać kapitał na podstronach.

 

Jak sprzedawać podstrony ?

To bardzo proste. Jeśli mamy niewiele pieniędzy to możemy spróbować zacząć zarabiać w internecie. Na sam start musimy kupić domenę internetową u jednego z rejestratorów takich usług. Następnie musimy założyć darmowe konto u usługodawców którzy oferują darmowe konta hostingowe. W internecie znajduje się wiele darmowych szablonów graficznych których można użyć za darmo w przypadku pozostawienia linku do twórcy szablonu. Gdy już mamy szablon graficzny i wgramy jego pliki na serwer a następnie podłączymy to pod domenę internetową to zyskamy w pełni funkcjonalną stronę internetową. Teraz pozostaje je wypełnić treścią oraz ściągnąć internautów aby wchodzili i czytali, oglądali, przechodzili na podstrony serwisu internetowego. Gdy osiągniemy pewną optymalną ilość osób która nas odwiedza każdego dnia to możemy zgłosić się do serwisu który proponuje nam wynajęcie powierzchni naszej strony pod reklamy. Tak też my zrobiliśmy.

 

Wynajem powierzchni pod reklamy internetowe

W sieci internet funkcjonuje bardzo dużo firm które pośredniczą między dużymi korporacjami a wydawcami stron internetowych. Wystarczy zapisać się do takich serwisów i pobrać kody reklamowe dzięki którym możemy wyświetlać banery reklamowe. To właśnie jeden z naszych sposobów na dodatkowy zarobek ze strony. Różne modele rozliczeniowe przynoszą różne skutki. Ale lepiej jest korzystać z takiej dodatkowej pomocy gdyż podczas prowadzenia firmy każdy grosz jest przydatny.