\
Udana modernizacja Zareklamuj.com

Zwieńczenie miesiąca pracy

Przez ostatni miesiąc staraliśmy się poprawić jakość naszej witryny. Mamy nadzieję że udało nam się ten zamysł zrealizować. W ostatnich tygodniach trwała rewitalizacja witryny. Polegała ona na zmodernizowaniu grafiki do najnowszych trendów a chodziło nam głównie o możliwość wyświetlania się na wszystkich dostępnych obecnie i w przyszłości wyświetlaczach. Z tego względu musieliśmy przerobić naszą grafikę z tabel na tak zwaną RWD czyli responsywną. Tak jak obiecaliśmy o wszystkim teraz będziemy informować za pomocą naszego bloga, który został do tego specjalnie zaprojektowany oraz wprowadzony jako element naszej witryny.

 

Nasza strona została również opisana w odpowiedni sposób. To oznacza że przeprowadziliśmy dogłębną analizę naszych nagłówków które są widoczne podczas wczytywania witryny. Z uwagi na dobro witryny, postanowiliśmy zaopiekować się wszystkimi tytułami naszych podstron. Chcieliśmy tym samym zaprowadzić porządek i ułatwić internautom poruszanie się po stronie. Gdy tytuły są opisane to użytkownik wcześniej się zorientuje gdzie jest niż gdyby miał przeczytać treść całej podstrony.

 

Działania które podjęliśmy powodują wzrost wartości naszej witryny względem tego co utraciliśmy przez ostatnie lata zaniedbań. Wiadomo jest że przez długi czas czerpaliśmy korzyści z witryny bez jakiejkolwiek modernizacji narzędzi którymi się posługiwaliśmy. Czas upływał a strona cały czas trwała bez zmian i jakiejkolwiek ingerencji. To spowodowało że traciła na swojej wartości. Teraz gdy poprawiliśmy widoczne aspekty, witryna będzie mogła sprzedawać podstrony. Jednak do tego czasu przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Przed nami sporo pracy by odzyskać to co zostało zaprzepaszczone przez lata stagnacji w biznesie.

 

Najbliższe miesiące będą zagospodarowane stałą opieką nad stronami które zostały porzucone niejako kilka lat temu. Czas aby na nowo przynosiły pozytywną energię do naszego projektu. Strona warta jest inwestycji czasu i zasobów aby ponownie stała się perłą w naszej koronie.